Vitajte v našom svete kvalitných autodielov!

V Repascentre sa špecializujeme na predaj, repasovanie a distribúciu originálnych repasovaných autodielov. Naše služby pokrývajú celé Slovensko a susedné krajiny, pričom ponúkame nielen repasované, ale aj úplne nové autodiely. Či už hľadáte diely pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá alebo špecializované pracovné stroje, máme pre vás to pravé.

Kvalita a záruka na prvom mieste

Všetky naše repasované diely prechádzajú dôkladnou kontrolou a modernou repasáciou. To zahŕňa výmenu všetkých opotrebovaných súčastí a záťažové testy pomocou najnovších technológií. S hrdosťou poskytujeme písomnú záruku na 12 až 36 mesiacov pre všetky naše diely - repasované aj nové.

Rýchla a spoľahlivá dostupnosť

Väčšinu dielov držíme skladom, čo nám umožňuje expedíciu tovaru do 24 hodín. V prípade, že niečo nie je ihneď dostupné, garantujeme dodanie do 1-3 dní. Okrem rýchlej expedície ponúkame aj osobný odber v našej predajni v Ružomberku.

Neustále inovujeme pre Vašu spokojnosť

Sme hrdí na našu schopnosť reagovať na potreby zákazníkov, neustále rozširujeme náš sortiment a zásoby. Naše dlhoročné vzťahy s partnermi a záväzok neustále zlepšovať služby sú základom našej filozofie. Našim cieľom je poskytnúť vám najlepší možný servis a zabezpečiť vašu plnú spokojnosť.

Výhody nákupu u nás? Atraktívne ceny, vysoká kvalita a výnimočná dostupnosť

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a objavte, ako môžeme pomôcť vášmu vozidlu s našimi kvalitnými autodielmi.

To top

Nové registrovanie účtu