Naše služby

Rýchla doprava
Doručenie až domov
Odborná podpora
poradíme pri výbere
Ušetríte peniaze
skvelé ceny
Vrátenie peňazí
pri uznanej reklamácií

Kategórie

Čo sú repasované autodiely?

Repasované autodiely sú opravené autodiely. Znamená to, že sa nejedná o nový originálny kus, ale opraví sa poškodený diel. Dokáže to výrazne ušetriť náklady, ak by ste mali kúpiť originálny diel.

Ako funguje repas autodielov?

U nás funguje repas autodielov inak ako u ostatných. Máme 90% repasovaných autodielov priamo na skalde a preto nie je nutné repasovať váš diel. V praxi to znamená, že vám odošleme už zrepasovaný diel a vy budete mať čas na to aby ste nám vrátili starý diel. Máte na to čas 14 dní. To znamená, že auto nebudete mať nikde na zdvyháku a nepojazdné. Objednáte si u nás zrepasovaný autodielov, na to si objednáte autoservis a potom nám zašlete starý diel.

Záruka na repasované autodiely

Na všetky naše repasované autodiely máme záruku 1, 2 alebo 3 roky. Vždy to záleží od typu repasovaného autodielu. Zadné nápravy majú u nás záruku 3 roky a turbodúchadlá záruku 2 roky.

Dodacie možnosti a platby

Možnosť dodania našich produktov je cez kuriérsku spoločnosť po celom Slovensku, vlastnou dopravou do okruhu 50km od našej adresy alebo osobným odberom na našej adrese.

Platiť za autodiely môžete dobierkou pri prevzatí balíku kurierskou spoločnosťou, platbou prevodom na bankový účet alebo zaplatiť v hotovosti na našej predajni.

Pomoc pri výbere autodielov

Náš zaškolený tím vám poradí pri výbere správnych autodielov do vášho automobilu. Je nutné aby ste presne vedeli či daný diel patrí do vášho modelu auta.

Pre koncových zákazníkov

Dodávame koncovým zákazníkom autodiely cez kuriérske spoločnosti, prípadne pri osobnom predaji. Máte možnosť získať rovnaké výhody ako naši veľkoobchodní odberatelia.